ons team

Directie

Ed Somers
Ed Somers
Gedelegeerd bestuurder
Stefan Vangronsveld
Stefan Vangronsveld
Gedelegeerd bestuurder
Chantal Plancke
Chantal Plancke
Algemeen & financieel directeur

Medewerkers Makelaardij

Tim Voigt
Tim Voigt
Intredend directeur makelaardij
+
makelaardij inkoop
Gsm +32 (0) 472 56 01 49
E-mail tim@vestio.com
Zonhoven, Hasselt, Diepenbeek, Alken, Kortessem, Zutendaal, Bilzen, Hoeselt
en Riemst.
Luc Hermans
Luc Hermans
Uittredend directeur makelaardij
+
commercieel medewerker
makelaardij
Gsm +32 (0) 473 79 29 30
E-mail luc@vestio.com
Diepenbeek, Kortessem, Hoeselt, Riemst, Bilzen en Zutendaal
Kurt Smets
Kurt Smets
makelaardij inkoop
Gsm +32 (0) 486 53 46 85
E-mail kurt@vestio.com
Leopoldsburg, Ham, Beringen, Tessenderlo, Lummen, Heusden-Zolder, Halen,
Herk-De-Stad, Nieuwerkerken,
Sint-Truiden, Wellen, Gingelom, Borgloon, Heers en Tongeren
Anouk Barbe
Anouk Barbe
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 472 76 03 82
E-mail anouk@vestio.com
Bilzen
Maarten Delbroek
Maarten Delbroek
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 471 03 48 04
E-mail maarten@vestio.com
Maaseik, Oudsbergen, As en Genk
Willem Janssen
Willem Janssen
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 472 75 70 04
E-mail willem@vestio.com
Dilsen-Stokkem, Maasmechelen
en Lanaken
Stéphanie Odeurs
Stéphanie Odeurs
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 474 73 64 84
E-mail stephanie@vestio.com
Zonhoven, Hasselt, Alken en Wellen
Sarah Nivelle
Sarah Nivelle
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 470 51 13 40
E-mail sarahnivelle@vestio.com
Gingelom, Heers, Herstappe, Tongeren
en Borgloon
Nicky Schops
Nicky Schops
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 476 36 37 54
E-mail nicky@vestio.com
Hamont-Achel, Pelt, Lommel,
Hechtel-Eksel, Peer, Bocholt, Bree, Kinrooi en Houthalen-Helchteren
Sam Beckers
Sam Beckers
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 476 88 03 34
E-mail sam@vestio.com
Leopoldsburg, Ham, Beringen,
Heusden-Zolder, Tessenderlo, Lummen, Herk-De-Stad, Nieuwerkerken
en Sint-Truiden
Vincent De Vries
Vincent De Vries
Commercieel medewerker
makelaardij/Bedrijfsvastgoed
Gsm +32 (0) 476 85 87 06
E-mail vincent@vestio.com
Valere Vangeel
Valere Vangeel
Commercieel medewerker
makelaardij verhuur
Gsm +32 (0) 472 32 34 24
E-mail valere@vestio.com

Medewerkers projectontwikkeling

Verkoop

Evy Fourier
Evy Fourier
Verantwoordelijke verkoop
E-mail evy@vestio.com
Sara Jadoulle
Sara Jadoulle
medewerker verkoop
E-mail sara@vestio.com
Kimberly Vanheers
Kimberly Vanheers
Medewerker verkoop
E-mail kimberly@vestio.com
Nicolas Orye
Nicolas Orye
Medewerker verkoop
E-mail nicolas@vestio.com

Aankoop

Jan Goossens
Jan Goossens
Directeur aankoop

Projectleiding

Serge Bosmans
Serge Bosmans
Technisch directeur
Marc Vriamont
Marc Vriamont
Projectleider coördinatie
Yves Venken
Yves Venken
Projectleider
Bert Claus
Bert Claus
Projectleider
Kristof Desaer
Kristof Desaer
Projectleider
Aramis Merckx
Aramis Merckx
Assistent Projectleider
Thomas Hardy
Thomas Hardy
Assistent Projectleider

Medewerkers algemeen

Finance & accounting

Jonas Nelis
Jonas Nelis
Financieel Medewerker,
Finance en Accounting
Vera Bronckaers
Vera Bronckaers
Assistent accounting
Rob Reynders
Rob Reynders
Accounting

Backoffice & onthaal

Sanne Claesen
Sanne Claesen
Onthaal
+ backoffice
E-mail sanne@vestio.com

Marketing & Publiciteit

Thomas Giots
Thomas Giots
Verantwoordelijke marketing
en publiciteit