ons team

Directie

Ed Somers
Ed Somers
Gedelegeerd bestuurder
Stefan Vangronsveld
Stefan Vangronsveld
Gedelegeerd bestuurder
Chantal Plancke
Chantal Plancke
Algemeen & financieel directeur

Medewerkers Makelaardij

Tim Voigt
Tim Voigt
Directeur makelaardij
+
Commercieel medewerker
makelaardij inkoop
Gsm +32 (0) 472 56 01 49
E-mail tim@vestio.com
Zonhoven, Hasselt, Diepenbeek, Alken, Kortessem, Zutendaal, Bilzen, Hoeselt en Riemst.
Ruben Vaesen
Ruben Vaesen
Commercieel Medewerker
makelaardij inkoop
Gsm +32 (0) 477 03 66 26
E-mail ruben@vestio.com
Lommel, Hamont Achel, Pelt, Bocholt, Peer, Hechtel Eksel, Houthalen Helchteren, Bree, Kinrooi, Oudsbergen, As, Maaseik, Dilsen Stokkem, Maasmechelen, Lanaken, Genk
Kurt Smets
Kurt Smets
Commercieel Medewerker
makelaardij inkoop
Gsm +32 (0) 486 53 46 85
E-mail kurt@vestio.com
Leopoldsburg, Ham, Beringen, Tessenderlo, Lummen, Heusden Zolder, Halen, Herk De Stad, Nieuwerkerken, Sint Truiden, Wellen, Gingelom, Borgloon, Heers Tongeren
Maarten Delbroek
Maarten Delbroek
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 471 03 48 04
E-mail maarten@vestio.com
Maaseik - Oudsbergen, As, Genk
Willem Janssen
Willem Janssen
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 472 75 70 04
E-mail willem@vestio.com
Dilsen Stokkem, Maasmechelen, Lanaken
Stéphanie Odeurs
Stéphanie Odeurs
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 474 73 64 84
E-mail stephanie@vestio.com
Zonhoven, Hasselt, Alken en Wellen
Sarah Nivelle
Sarah Nivelle
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 470 51 13 40
E-mail sarahnivelle@vestio.com
Gingelom, Heers, Herstappe, Tongeren en Borgloon
Nicky Schops
Nicky Schops
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 476 36 37 54
E-mail nicky@vestio.com
Hamont Achel, Pelt, Lommel, Hechtel Eksel, Peer, Bocholt, Bree, Kinrooi, Houthalen Helchteren
Sam Beckers
Sam Beckers
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 476 88 03 34
E-mail sam@vestio.com
Leopoldsburg, Ham, Beringen, Heusden Zolder, Tessenderlo, Lummen, Herk De Stad, Nieuwerkerken, Sint Truiden
Luc Hermans
Luc Hermans
Commercieel Medewerker
Makelaardij
Gsm +32 (0) 473 79 29 30
E-mail luc@vestio.com
Diepenbeek, Kortessem, Hoeselt, Riemst, Bilzen Zutendaal
Valere Vangeel
Valere Vangeel
Commercieel medewerker
makelaardij verhuur
Gsm +32 (0) 472 32 34 24
E-mail valere@vestio.com

Medewerkers projectontwikkeling + aankoop

Verkoop

Evy Fourier
Evy Fourier
Commercieel Medewerker
Projectontwikkeling
+
verkoop
E-mail evy@vestio.com
Sara Jadoulle
Sara Jadoulle
Commercieel Medewerker
Projectontwikkeling
+
verkoop
E-mail sara@vestio.com
Kimberly Vanheers
Kimberly Vanheers
Commercieel medewerker
backoffice
+ verkoop
E-mail kimberly@vestio.com
Nicolas Orye
Nicolas Orye
Commercieel medewerker
backoffice
+ verkoop
E-mail nicolas@vestio.com

Aankoop

Jan Goossens
Jan Goossens
Directeur aankoop

Projectleiding

Serge Bosmans
Serge Bosmans
Technisch directeur
Marc Vriamont
Marc Vriamont
Projectleider coördinatie
Yves Venken
Yves Venken
Projectleider
Bert Claus
Bert Claus
Projectleider
Kristof Desaer
Kristof Desaer
Projectleider
Aramis Merckx
Aramis Merckx
Assistent Projectleider
Thomas Hardy
Thomas Hardy
Assistent Projectleider

Medewerkers algemeen

Finance & accounting

Jonas Nelis
Jonas Nelis
Financieel Medewerker,
Finance en Accounting
Jan Ceulemans
Jan Ceulemans
Financieel medewerker accounting

Backoffice & onthaal

Sanne Claesen
Sanne Claesen
Medewerker onthaal
+ backoffice
E-mail sanne@vestio.com
Sofie Van Cammeren
Sofie Van Cammeren
Medewerker onthaal
+ backoffice
E-mail sofie@vestio.com